Warszawa. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. II ligi seniorek! Legionovia postraszyła Mazovie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 21 października 2018
Wybierz miasto na mapie
II ligi seniorek! Legionovia postraszyła Mazovie
Data dodania: 2017-11-13 14:09:42
II ligi seniorek! Legionovia postraszyła Mazovie
Źródło zdjęcia: facebook.com/sksmazovia/
Wielkie emocje na OSIR Ochota, czyli BlueSoft Mazovia Warszawa vs LTS Legionovia 3:2!

Ależ się działo w Święto Niepodległości na warszawskiej Ochocie! Po raz pierwszy w tym sezonie, licznie zgromadzona publiczność przeżywała chwile grozy i wybuchy radości jednocześnie.

A wszystko to za sprawą widowiska jakie zafundowały nam nasze Mazoviowe dziewczyny w meczu z LTS Legionovią.

Od początku wiadomo było, że drużyna trenera Wojciecha Lalka, jest najbardziej poukładanym Zespołem w naszej lidze.

Juniorki LTSu, nie dość że silne to także niesamowicie sprawne w każdym elemencie sprawiły BlueSoftowi niemałą przeprawę.

To były emocje! Momentami wydawałoby się że to LTS już sięga po wygraną, ale na szczęście Mazovia pokazała kto rządzi na warszawskiej Ochocie.
.
Jedno jest pewne, takie mecze to nie tylko wspaniałe widowisko dla Kibiców, ale też świetna lekcja dla naszych dziewczyn, które przygotowują się na walkę o I ligę.
Na pewno musimy wykluczyć bardzo słabe początki. Był to kolejny mecz, gdzie Zespół zaczął grać dopiero w trzeciej partii.

Na pewno sztab trenerski wyciągnie z tego odpowiednie wnioski. Pracujemy też nad eliminacją prostych błędów, które na tym poziomie rozgrywek nie powinny się nam zdarzać w takiej ilości.

Kluczem do coraz lepszej gry będzie tez poprawa w polu zagrywki. Jeszcze jesteśmy w tym elemencie niepewni, sporo psujemy i nie przysparzamy zagrywką kłopotów Przeciwnikom.

Cieszymy się z wygranej i kolejnych punktów na naszym koncie. Gratulujemy Przeciwnikom wspaniałej gry.. no i do zobaczenia w rundzie rewanżowej!

BlueSoft Mazovia Warszawa:
Trenerzy: Robert Kupisz, Jakub Ślusarczyk , Jakub Zacharski
Skład: Kludia Cieśluk, Ola Guzikiewicz- Kielar, Klaudia Kucharska, Nadia Wydmańska, Michalina Sikora, Michalina Błaszczyk, Agnieszka Bansiak, Zuza Gnas, Natalka Pustelnik, Marcelina Nowak, Ola Muda, Magda Karpińska, Asia Prokop, Oliwia Sieradzka, Gabrysia Mazur

BlueSoft Mazovia Warszawa / AG
Tagi: BlueSoft Mazovia Warszawa, LTS Legionovia
Najczęściej czytane
go to top